instrukcja obsługi mango bread maker, mango bread maker maszyna do chleba instrukcja obsługi Przed pierwszym użyciem automatu należy zapoznać się z oryginalną instrukcją obsługi która dostarczona jest wraz z automatem.
Należy usunąć wszystkie zabezpieczenia w postaci foli osłaniającej, taśmy zabezpieczającej przed przypadkowym otwarciem w czasie transportu, kartonowych elementów zabezpieczających wnętrze oraz należy wyciągnąć wszystkie części dodatkowe w postaci kubeczków, miarek itp.
Pojemnik przed pierwszym użyciem należy umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu którego używamy do mycia naczyń.
Aby wyciągnąć pojemnik z wypiekacza chwytamy za metalowy uchwyt i przekręcamy cały pojemnik w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara.
Pamiętajmy o tym że wypiekacz podczas pracy wytwarza ciepło, foremka na chleb po upieczeniu jest bardzo gorąca dlatego należy używać rękawic ochronnych.
Podczas pierwszych wypieków z wnętrza wypiekacza może wydobywać się dym, jest to normalne i nie należy się tym przejmować.
Wszystkie uwagi znajdziecie Państwo w oryginalnej instrukcji obsługi wypiekacza do chleba Mango Bread Maker.
Nie ponoszę odpowiedzialności za zmiany wynikłe z powodu producenta czy sprzedającego, chodzi tu o wyposażenie czy parametry urządzenia.Uwaga !!!
Instrukcja zawarta na stronie nie jest oryginalną instrukcją dołączoną wraz z automatem do chleba Mango Bread Maker.
Instrukcja została napisana po długim użytkowaniu urządzenia, nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za złe zrozumienie, błędy w tekście czy uszczerbki na zdrowiu oraz straty finansowe.
Nie przyjmuje żadnych roszczeń związanych z instrukcją którą napisałem tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i z dobrej woli.


Projekt stony Piotr Eliasz , Niepołomice 2012,